אודות שרית עדי

אודות שרית עדי2019-02-25T10:52:22+00:00
  • בוגרת תואר שני. – M.A – ייעוץ ופיתוח ארגוני- המרכז הבינתחומי הרצלייה

  • בוגרת תואר ראשון – B.A – במחלקה למדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש- המסלול האקדמי המכללה למנהל.

  • בעלת תעודה בפיתוח למידה והדרכה קלאסית ומתוקשבת ארגונית – מתודיקה, במכון הטכנולוגי HIT.

  • מנחה מובילה, מרצה ויועצת, בעלת ניסיון עשיר בתחום ההדרכה,ההנחיה והייעוצים האישיים.

אני מאמינה ויודעת שניתן להגיע להישגים בכוח הסמכות, אך כדי לייצר הצלחות, לסגור עסקאות, למשוך את תשומת לב העובדים ממקום של עניין ולא ממקום של עמדה ניהולית, דרושה מיומנות.  יתר על כן, בייחוד שהגירויים סביבם הם אינסופיים. ברגע אחד אנו מאבדים אותם לטובת מסכי הפלאפון או המחשב.

פעמים רבות ישנה התלבטות בסוגיות של האינטראקציה הבינאישית: באיזו אסטרטגיה לנקוט על מנת לקדם פיתרון בקונפליקט וליצור שיתוף פעולה? איך אצליח להתקבל לראיון, לשכנע משקיעים, לסגור עסקאות, להיות ייחודי? אילו נקודות עלינו לאתר בדבריו של היושב מולי על מנת להצליח ליצור קשר טוב, להניע לפעולה? אילו משתנים חשוב לקחת בחשבון? מי צריך לדבר יותר? מה אומרת שפת הגוף שלו (קריאת שפת גוף)?

ניתן להגיע להישגים וליצור הזדמנויות על מנת לשכנע, לבלוט ולהגיע ליעד שהצבנו בקלות רבה יותר בעזרת הכלים בסדנאות ובייעוצים האישיים שלי. אני מובילה תהליכים של מיתוג אישי מתוך הבנה שהאינטראקציה הבינאישית הולכת ופוחתת ולכן עלינו לנצל כל רגע מהזמן במעלית עד לפגישה העסקית. הכוח שמניע אותי הוא החיבור לאנשים, המבט בעיניים שלהם כאשר הם מצליחים, מתגברים על קשיים ומגיעים להישגים.

WhatsApp chat